System rezerwacji dla firm usługowych - aplikacje webowe tworzone na zamówienie! Systemy rezerwacji "CRSsystem", program lojalnościowy "LOYALsystem"

O nas

O nas

Technologie Internetowe nie stanowią dla nas obce, od wielu lat jesteśmy związani z programowaniem i tworzeniem zarówno stron Internetowych jak i oprogramowania bazodanowego. Systemy rezerwacji są naszym najnowszym projektem, od początku cel był jeden - chcieliśmy zrobić aplikację osadzoną na stronie Internetowej która miałaby ułatwić dokonywanie rezerwacji wszelakich usług.

Nasz cel

Naszym celem jest stworzenie takiej aplikacji aby była łatwa w obsłudze a zarazem elastyczna i na tyle rozbudowana aby swoimi możliwościami w pełni zadowalała użytkownika. Tyczy się to zarówno panelu administracyjnego jak i modułu klienckiego.

Krokiem milowy w celu poprawy działania aplikacji było wprowadzenie technologi AJAX - co spowodowało, że po wykonaniu zapisu lub odczytu z bazy danych, aplikacja nie potrzebuje odświeżenia strony aby wyświetlić porządany wynik. Takie rozwiązanie sprawiło, że na aplikacji pracuje się nie jak na stronie Internetowej a jak na programie okienkowym zainstalowanym kolaknie na komputerze.

Z naszej strony oferujemy

Z naszej strony gwarantujemy profesjonale podejście, fachowe doradztwo oraz konkurencyjne ceny. jesteśmy elastyczni - zdajemy sobie sprawę że wydanie jednorazowo paruset złotych może być problemem dlatego zapłata za aplikację może mieć również charaketr co miesięcznego abonamentu!

W zależności od wdrożenia, aplikacja moze być bardziej lub mniej rozbudowana. W większości przypadków, procentowy udział poszczególnych modułów i funkcjonalności wygląda następująco:
  • 40%

    REZERWACJE

  • 50%

    POZOSTAŁE DANE

  • 10%

    MODUŁ KLIENCKI

Czym jest aplikacja?

W dużym skrócie, jest to połaczenie dwóch elementów - panelu administracyjnego potrzebnego do zarządzania nad danymi i modulu klienckiego, za pomocą którego klient ma możliwość wglądu i ewentualnego stworzenia rezerwacji w wolnym terminie. Na tej zasadzie opiera sie kazda wersja naszej aplikacji.