System rezerwacji dla firm usługowych - aplikacje webowe tworzone na zamówienie! Systemy rezerwacji "CRSsystem", program lojalnościowy "LOYALsystem"

Produkty

Rezerwacje na konkretny dzień

Wersja demo: Zobacz wersję demo

W tej wersji Ty jak i Twój klient macie mozliwosc dokonania rezerwacji na konkretny dzień w miesiacu. Rezerwacje w tej wersji przedstawione sa w formie miesięcznego kalendarza a zarezerwowane terminy sa odznaczone innym kolorem.

Klient składka rezerwację poprzez kliknięcie w odpowiedni dzień i wypełniając ustalone pola. Ty jako administrator potwierdzasz rezerwację. Zarówno złożenie rezerwacji jak i jej potwierdzenie skutkuje wysłaniem e-maila - do Ciebie i do Twojego klienta. E-mail zawiera najważniejsze dane odnoszące się do dokonanej rezerwacji.

Jest to wersja najmniej rozbudowana ale i najbardziej przejżysta - szczególnie dla klienta który od razu wie który dzień jest zarezerwowany a który wolny!

Wersja dla:

 • Fotografowie weselni
 • Kamerzyści
 • Agencje weselne
 • Domy weselne
 • Sale na imprezy okolicznościowe
 • itp...


Rezerwacje na okres czasu

W tej wersji aplikacji klienci mają możliwość rezerwacji jednego z wielu okresów czasu w ciagu dnia. Idealnie rozwiązanie dla salonów fryzjerskich, gabinetów lekarskich, obiektów sportowych lub nawet myjni czy warsztatów samochodowych.

Klient składa rezerwację poprzez kliknięcie w odpowiedni dzień i wypełniając dogodną dla siebie godzinę (przedział czasowy) wypełnia dodatkowe pola. Ty jako administrator potwierdzasz rezerwację. Zarówno złożenie rezerwacji jak i jej potwierdzenie skutkuje wysłaniem e-maila - do Ciebie i do Twojego klienta. E-mail zawiera najważniejsze dane odnoszące się do dokonanej rezerwacji.

Jest to wersja najpopularniejsza, gdyż nadaje się do wiekszości firm usługowych. Prostota działania zarówno dla klienta jak i administratora!

Wersja dla:

 • Fryzjerzy
 • Salony kosmetyczne
 • Obiekty sportowe (korty tenisowe, boiska, baseny itp)
 • Myjnie
 • Mechanicy
 • Stacje kontroli pojazdów
 • itp...

Zrzuty ekranu


Rezerwacje na kilka dni

Aplikacja w tej wersji jest najbardziej rozbudowana. Można w niej rezerwować obiekty na wiele dni.

Wersja ta, szczególnie dedykowana jest dla właścicieli pensjonatów, hosteli, parkingów itp..

Zarzadzanie nad punktami lojanlosciowymi

Aplikacja służy do gromadzenia punktów w zalezności od dokonanych zakupow przez klienta. Działanie aplikacji przybliżone jest do tych spotykanych np na stacjach benzynowych.

Wydajemy klientowi kartę z nadrukowanym odem kreskowym, po każdym dokonanym zakupie dodawane są dodatkowe punkty które później klient może wymienić na udługi, nagrody czy rabaty.

Strony internetowe

Przykładowa strona: Zobacz wersje demo

Strona Internetowa to najtańsza forma reklamy, jeżeli Twoja firma nie posiada strony lub dotychczasowa odstaje już od aktualnych standardów to idealnie trafiłeś!

Tworzymy strony od wielu lat, nowoczesne technologie nie są nam obce. oferujemy kompleksową obsługę: tworzenie stron, aktualizację, hosting, domeny, serwer itp.

Profile spolecznosciowe

Bądź widoczny w Internecie. wykorzystaj popularność portali społecznościowych.

Wykonujemy i prowadzimy profile w najpopularniejszych portalach społecznościowych.

Aplikacje dedykowane

Tworzymy nie tylko systemy rezerwacji. Jeżeli masz pomysł na apliakcję webową - chetnie ją dla Ciebie wykonamy.